19. kolovoza 2019.

Natječaj za radno mjesto: Web Developer

EURO-UNIT traži novog djelatnika i otvorio je natječaj za radno mjesto:

WEB DEVELOPER (M/Ž)

• Broj traženih djelatnika: 1
• Vrsta zaposlenja (na određeno zbog povećanog opseg posla uz mogućnost stalnog zaposlenja)
• Mjesto rada: Čakovec
• Radno vrijeme: puno radno vrijeme
• Razina obrazovanja: minimalno SSS
• Vozačka dozvola B kategorije
• Smještaj: nema smještaja
• Naknada za prijevoz: u cijelosti

Opis posla:
• Sposobnost samostalne izrade web trgovine sa specifičnim (custom made) funkcijama
• Poznavanje platformi i jezika: WordPress, WooCommerce, Photoshop, HTML, CSS, Javascript, PHP i mysql
• Održavanje Web trgovine
• Dodavanje sadržaja, novih artikala, brisanje starih, ažuriranje slika
• Osmišljavanje sadržaja
• Suradnja u osmišljavanju i izrada vezanog propagandnog materijala, kataloga, brošura, cjenika i drugo

Od kandidata očekujemo:
• Poznavanje Plesk i cPanel web aplikacija
• Proaktivnost i samostalnost u radu
• Organiziranost, sistematičnost i odgovornost
• Visoka razina pismenosti
• Naglašena informatička pismenost
• Izražene komunikacijske vještine
• Znanje engleskog jezika (NAPREDNO)
• Profesionalnost i etičnost

Prednosti:
• Poznavanje Joomla sustava
• Poznavanje rada sa Microsoft Windows Server operativnim sustavima
• Poznavanje asortimana glazbenih instrumenata i opreme
• Iskustvo u izradi web trgovina

Natječaj za novo radno mjesto vrijedi od 19.8.2019. do 1.9.2019.

Zamolbe sa životopisom poslati na email: info@euro-unit.hr

Kandidati koji će ući u uži krug bit će o tome obaviješteni, te će se s njima obaviti dodatni razgovori.

EURO-UNIT – Uvijek kad je glazba u pitanju!